GF-950 پوشش اپوکسی شیشه ای

GF-950 پوشش اپوکسی شیشه ای

مشخصات


promixGF-950

پوشش محافظ بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده با صفحات میکرونی شیشه                                            ( Glass Flake Epoxy )  

             

شرح کلی:    

GF-950 محصولی دوجزئی غير حلالي بر پایه رزین اپوکسی خشک شونده توسط تركيبات آميني است که قابلیت ایجاد پوششی محافظ با ماندگاری طولانی و دوام بسیار خوب در برابر عوامل خورنده شیمیایی و روغن ها را دارا می باشد. همچنین عایق بسیار خوبی در برابر آب و نمك هاي موجود در آن مي باشد، بنابراین لایه قابل اطمینانی برای محافظت از ابنیه بتنی و تاسیسات فولادی واقع در معرض محیط های خورنده و مرطوب محسوب می شود. GF-950از چسبندگی عالی به مصالح ساختمانی برخوردار   می باشد، پس از خشک شدن در برابر سایش مقاوم است و دوام شیمیایی خوبی در برابر حلال های آلی،اسیدهاي ضعيف و بازها دارد. این محصول پوشش مناسبی برای مخازن نفت خام و محصولات پتروشیمی است.

 

کار برد:     

اجزای دوگانه GF-950را مخلوط کرده، تا ایجاد شکلی یکنواخت هم زدن را ادامه دهید. سپس مخلوط آماده شده را با استفاده از قلم مو، غلتک يا پمپ بي نياز از هوا بر روی سطوح محکم و تمیز اجرا کنید. یادآوری می کند بهتر است عملیات پاک سازی سطوح با ماسه پاشی یا آب پر فشار انجام شود. این پوشش می تواند در مواردی چون: محافظت از سازه های ساحلی كه در معرض رطوبت زياد قرار دارند، محافظت و عایق کاری مخازن آب و روغن، پوشش دهی لوله های سیمانی یا فلزي به کار رود.

 

مشخصات فنی:   

مایع با رنگ دلخواه

شکل ظاهری

1500 کیلوگرم در متر مکعب

حدود 40 دقيقه در 25 درجه سانتیگراد

حدود 6 ساعت در 25  درجه سانتیگراد

4 روز

وزن مخصوص  

زمان کارپذیری

زمان خشک شدن سطحی

زمان سخت شدن نهایی

حدود 63 درصد

مقدار جامد

دارد

اشتعال پذیری

میزان مصرف:    

600 گرم از GF-950برای ایجاد فیلمی مناسب با ضخامت تقريبي 400 میکرون در متر مربع کافی است. اجرای دو لایه با فاصله زمانی 9 تا 24 ساعت در 25 درجه سانتيگراد برای دستیابی به ضخامت فوق پیشنهاد می شود.  پیش از خشک شدن ابزار کار آنها را با حلال قوی تمیز کنید.  

بسته بندی:     

GF-950در بسته بندی 25 کیلوگرمی شامل دو بخش ارائه می شود.

انبار داری:       

در محل سرپوشیده به دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای بالاتر از 5+ درجه سانتیگراد تا یک سال قابل نگه داری است.

تاییدیه کیفیت:  

کلیه محصولاتی که تحت نام شرکت طراحان بتن پدیدار عرضه می شوند مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی می باشند.
پروژه ها

تصاویر

فیلم

        
برای اشتراک در خبرنامه لطفا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید


بنر یک