CG-520 گروت سیمانی

CG-520 گروت سیمانی

مشخصات

promix

Promix CG-520 

ملات گروت سیمانی بدون انقباض برای ابعاد محدود شده با ضخامت کم   

     

شرح کلی:

Promix CG-520 محصول پودری آماده مصرف است که تنها با افزودن آب تبدیل به ملات گروت بدون انقباض و پر مقاومت می شود. این محصول متشکل از سیمان پرتلند، ماسه مخصوص و افزودني های شیمیایی لازم برای کسب مقاومت های زیاد به خصوص در سنین اولیه می باشد.

کاربرد:

Promix CG-520به گو نه ای فرموله شده است که بتوان آنرا در حالت های خمیری و یا روان تولید نموده و با اطمینان برای مقاصدی چون: پرکردن زیر صفحه ستونها (تا ضخامت 80 میلیمتر)، بند کشی، پرکردن سوراخ ها و صاف کاری سطوح بتنی از آن استفاده نمود. جهت پر کردن فضایی به حجم یک متر مکعب حدود 2000 کیلوگرم گروت سیمانی CG-520Promix مورد نیاز است.

مشخصات فنی:

شکل ظاهری

پودر خاکستری رنگ

وزن مخصوص ملات

2 کیلوگرم در  لیتر

مقدار آب اختلاط

3/5 تا 4  لیتر برای هر کیسه 25 کیلوگرمی

مقاومت فشاری ملات تولید شده بشکل خمیری

 

1 روزه

20 مگاپاسکال

3 روزه

30 مگاپاسکال

28 روزه

50 مگاپاسکال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                        

طرز اختلاط:

ابتدا داخل مخلوط کن را با آب سرد مرطوب کرده و اطمینان حاصل نمایید که آب موجود به طور کامل تخلیه شود. سپس مقدار آب لازم را به دقت اندازه گیری نموده و داخل مخلوط کن بریزید،CG-520Promixرا به آرامی به آن اضافه نموده به مدت 3  تا 4 دقیقه آن را هم زنید تا ملات روان و بدون حباب هوا به دست آید. از اختلاط طولانی ملات پرهیز نمایید.                                                                                  

عمل آوری:

از آنجا که به طورمعمول ملات های گروت با کمترین مقدار آب تولید می شوند، مراقبت و عمل آوری آن ها بسیار ضروری است. برای این منظور کلیه سطوح باز را پس از اتمام گروت ریزی با گونی ویا پارچه نخی تمیز پوشش داده و آنرا تا یک هفته خیس نگه دارید و یا از ماده عمل آوری  استفاده نمایید. پیشنهاد می شود برای پرهیز از ترک خوردگی، حاشیه های آزاد را با مش مناسب مسلح کنید.

توجه: جهت اطلاع از بهترین شرایط آماده سازی، اختلاط، اجرا و عمل آوری ملات های گروت پیشنهاد می شود با کارشناسان این شرکت تماس گرفته تا از دستور کار آماده شده کتبی همراه با راهنمایی و مشاوره ایشان برخوردار شوید.                                                                   

بسته بندی:

CG-520Promixدر کیسه های 25 کیلو گرمی بسته بندی و عرضه می شود. 

انبار داری:

CG-520Promixرا در محل سرپوشیده بدور از تابش مستقیم نور خورشید، بارندگی، فشار اضافی و روی پالت نگه داری نمایید. در این صورت تا یک سال قابل استفاده میباشد
پروژه ها
تصاویر

فیلم

        
برای اشتراک در خبرنامه لطفا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید


بنر یک