CG-521 گروت سیمانی پر مقاومت

CG-521 گروت سیمانی پر مقاومت

مشخصات

promix

Promix CG-521

ملات گروت سیمانی بدون انقباض برای ابعاد محدود شده با ضخامت زیاد

            

شرح کلی:

Promix CG-521 به گو نه ای فرموله شده است که برای نصب ماشین آلات ویادستگاه هایی که دارای لرزش می باشند مناسب است. این محصول متشکل از سیمان پرتلند، میکروسیلیس، ماسه مخصوص و افزودنی های شیمیایی لازم جهت تولید ملات گروت پر مقاومت می باشد. 

 

کاربرد:

CG-521Promix آماده مصرف بوده و تنها با افزودن آب تبدیل به ملات گروت بدون انقباض می شود. این ملات را می توان  در حالت خمیری  تولید نموده و با اطمینان برای کاشت میل گرد یا بولت، شاسی ماشین آلات و پایه  دکل های سنگین بکار برد. حالت روان آن جهت انواع کارهای تزریقی و یا پر کردن زیر صفحه ستون ها (تا ضخامت 100 میلی متر) کاربرد دارد. مرطوب نمودن سطوح درگیر با ملات گروت ضروری است  اما هر گونه آب اضافی بایستی تخلیه شود. جهت پر کردن فضایی به حجم یک متر مکعب حدود 2000 کیلوگرم گروت سیمانی CG-521Promix مورد نیاز است.

مشخصات فنی:

شکل ظاهری

پودر خاکستری رنگ

وزن مخصوص (ملات)

2 گرم در سانتیمتر مکعب

مقدار آب اختلاط

4/5 تا 5/25 لیتر برای هر کیسه 25 کیلوگرمی

مقاومت فشاری ملات تولیدی به شکل خمیری

1روزه


22  مگاپاسکال

 

3  روزه

32 مگاپاسکال

28 روزه

55  مگاپاسکال

        

 

 

 

 

 

                                   

طرز اختلاط:

ابتدا داخل مخلوط  کن را  با آب سرد مرطوب کرده و  اطمینان حاصل نمایید که آب موجود به طور کامل تخلیه شود.  سپس مقدار آب لازم را بدقت اندازه گیری نموده و داخل مخلوط کن بریزید.CG-521Promix را به آرامی به آن اضافه نموده به مدت 3 تا 4 دقیقه آنرا هم زنید تا ملات یکنواخت و بدون حباب هوا بدست آید. از اختلاط طولانی ملات پرهیز نمایید.

عمل آوری:

از آنجا که به طورمعمول ملات های گروت با کمترین مقدارآب تولید میشوند، مراقبت و عمل آوری آن ها بسیار ضروری است. برای این منظور کلیه سطوح باز را پس از اتمام گروت ریزی با گونی ویا پارچه نخی تمیز پوشش داده و آنرا خیس نگه دارید و یا از ماده عمل آوری  استفاده نمایید. برای پرهیز از بروز ترک پیشنهاد می شود قسمت های آزاد را با توری مناسب مسلح نمایید.

 

توجه: جهت اطلاع از بهترین شرایط آماده سازی، اختلاط، اجرا و عمل آوری ملات های گروت پیشنهاد می شود با کارشناسان این شرکت تماس گرفته تا از دستور کار آماده شده کتبی همراه با راهنمایی و مشاوره ایشان برخوردار شوید.   

بسته بندی:

CG-521Promixدر کیسه های 25 کیلو گرمی بسته بندی و عرضه می شود.

انبار داری:

CG-521Promix را در محل سرپوشیده بدور از تابش مستقیم نور خورشید، بارندگی، فشار زیاد و روی پالت نگه داری نمایید. در این صورت تا یک سال قابل استفاده می باشد.

 
پروژه ها

تصاویر

فیلم

        
برای اشتراک در خبرنامه لطفا آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید


بنر یک